Україна і світ

У Києві за півроку відбулося майже 20 тисяч ДТП

Найчастіше аварії відбуваються в столиці по п’ятницях, найрідше – на вихідних

Джерело: 112.ua

У Києві за півроку відбулося майже 20 тисяч ДТП

За перше півріччя 2019 року в столиці України було зареєстровано 19 тис. 221 ДТП, з них 1023 – з постраждалими. Про це напередодні повідомляє прес-служба патрульної поліції Києва.

“За видами ДТП переважають зіткнення двох і більше автомобілів (75%), 16% – наїзд на транспортний засіб, що стоїть, і 6% – наїзд на перешкоду. Наїзд на пішохода – 2,5%, наїзд на велосипедиста – 0,3%”, – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що найчастіше аварії відбуваються по п’ятницях, в період між 17-ю і 18-ю годинами – саме в цей час спостерігається збільшений автомобільний потік у напрямку виїзду з міста. Найменше аварій фіксується у вихідні.

У Києві за півроку відбулося майже 20 тисяч ДТП

Основними причинами ДТП, за даними поліції, є порушення правил маневрування (47%), недотримання дистанції (25%) і перевищення безпечної швидкості (13%).

Новини за темою: Мікроавтобус з кортежу Зеленського потрапив у ДТП

“Якщо окремо аналізувати ДТП з потерпілими, то до цих причин слід додати ще аварії через водіння у стані сп’яніння та порушення правил проїзду перехресть”, – повідомляють правоохоронці.

За перше півріччя цього року столичні патрульні притягнули до адміністративної відповідальності 6083 водіїв за керування транспортними засобами в стані сп’яніння.

Зазначимо, що нещодавно під Києвом на 34-му кілометрі Житомирської траси сталося масштабне ДТП з участю маршрутки Volkswagen LT і Ford Mondeo. 

Джерело: www.112.ua