Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

У Києві відкрили пам’ятник Махатмі Ганді

Пам’ятник Махатмі Ганді відкрили у Києві 2 жовтня у ботанічному саду імені Фоміна.

Відкриття відбулося на честь 150-річчя індійського державного і політичного діяча, одного з керівників та ідеологів руху за незалежність Індії від Великої Британії Махатми Ганді.

 – Перше запитання, яке я собі ставлю, коли думаю про Махатму Ганді – наскільки він сьогодні, як і раніше, відомий, популярний та важливий. Я вважаю, що його роль у майбутньому буде тільки зростати, – наголосив посол Індії в Україні Партха Сатпатхі.

За словами посла, пам’ятник Махатмі Ганді присвячений дружбі України та Індії та кращому взаєморозумінню між двома народами.

Сатпатхі зазначив, що територія навколо монумента називається оазисом миру, який допоможе зміцнити дружбу між українцями та індійцями.

Окрім цього, заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова висловила сподівання, що таких пам’ятників в Україні з’являтиметься більше.

Сам пам’ятник Махатмі Ганді був відкритий посольством Індії в Україні спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

  • пам'ятник Махатмі Ганді
  • пам'ятник Махатмі Ганді
  • пам'ятник Махатмі Ганді
  • пам'ятник Махатмі Ганді
У Києві відкрили пам’ятник Махатмі Ганді / 4 фотографии

Національний рекорд щодо кількості пам’ятників

Наприкінці серпня МЗС повідомило, що пам’ятник Тарасу Шевченку побив національний рекорд – за кордоном нарахували 78 монументів українському поету. У 42 країнах світу є пам’ятник Шевченку.

Традиційно пам’ятники Тарасу Шевченку у закордонних містах означають присутність української громади. Саме там проходять урочисті святкування великих українських свят.

Фото: Еспресо

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-02 12:47:50