Україна і світ

У Києві презентували спеціалізоване реабілітаційне обладнання, закуплене на благодійні кошти для дитячої поліклінікиУ Києві відбулася презентація реабілітаційного обладнання – бальнеологічної ванни Aquillion basic з підводним масажем високого тиску і реабілітаційних брусів і сходи, закупленого ГО “Жіноче Крило” на кошти, зібрані під час Благодійного аукціону до Дня Святого Миколая. Про це повідомляє ZIK.

Як зазначається, обладнання презентували напередодні у дитячій поліклініці № 9 (філія № 2), що знаходиться на проспекті Правди, 64-А в Подільському районі столиці.

Сам благодійний аукціон проходив четвертий рік поспіль з метою допомоги дітям. Лотами на ньому були особисті речі відомих українців – Віталія Кличка, Ольги Цибульської, Потапа, Ірини Білик, Монатіка та інших.

“Чужих дітей не буває. Ми, усі дорослі, а не лише батькі своїх дітей, маємо забезпечити дітям здорове, впевнене дитинство. Тільки тоді ми зможемо пишатися наступними поколіннями і бути певними, що коли нас не стане, цей світ залишиться у надійних руках. Такі прості та необхідні речі, як ванна для гідромасажу та тренажери у дитячій поліклініці мають бути в належному стані. І можна чекати що це хтось забезпечить – місто, держава, або просто добрий дядя, а можна брати і робити це самим,” – зазначила Керівник ГО “Жіноче Крило” Маслова Наталія Владиславівна. – Я дуже вдячна нашим українським зіркам, які із року в рік підтримують наш проект і надають свої лоти, і ще більше – нашим меценатам, які купують лоти і просто перераховують кошти і тим самим роблять велику благу справу. Тільки разом своїми діями ми зможемо зробити цей світ кращим”.

Зауважимо, реабілітаційне обладнання підходить для занять зі всіма віковими групами пацієнтів (діти від 5 до 18 років), інвалідами з ураженням функцій нижніх кінцівок, дітьми з ДЦП, сприяє формуванню та відновленню навичок пересування.

 

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close