Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

У Києві лікарю повідомили про підозру через смерть 2-річної дитини

Лікарю-хірургу однієї з київських дитячих лікарень повідомлено про підозру у неналежному виконанні професійних обов’язків, внаслідок чого померла дитина.

У лютому 2020 року до лікарні госпіталізували 2-річного хлопчика з діагнозом можливо шлунково-кишкової кровотечі та потрапляння стороннього тіла до стравоходу.

Лікар-хірург, який перебував на чергуванні, порушив вимоги щодо госпіталізації дітей до трьох років. За правилами таких пацієнтів з підозрою на стороннє тіло шлунково-кишкового тракту  повинні перенаправлятись до НДСЛ Охматдит. Проте черговий лікар прийняв дитину у загальну хірургію для спостереження та обстеження, призначивши консультацію педіатра.

Через 10 годин лікар-хірург призначив хлопчику обстеження слизової оболонки стравоходу (ФГДС), під час якої у дитини з’явилась гостра серцева недостатність. У результаті якої 2-річний хлопчик помер.

За висновками експертів, дитина померла через несвоєчасне проведення обстеження після надходження до медичного закладу та впродовж його перебування у лікарні.

Наразі лікаря-хірурга відсторонено від посади.

Київська місцева прокуратура розпочала справу за ст. 140 (Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником) КК України.

Лікарю загрожує обмеження волі до п’яти років чи позбавлення до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Наразі Досудове розслідування ще триває.

Джерело: Київська міська прокуратура

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-16 14:03:06