Україна і світ

У Києві “герої парковки” лишають автомобілі на виїзді з пожежної частини (фото)

Пожежники скаржаться, що звільнений евакуаторами виїзд швидко займають нові машини
У Дарницькому районі Києва “герої парковки” постійно лишають автомобілі на виїзді з 24-ої державної пожежно-рятувальної частини. Рятувальники скаржаться, що не можуть виїхати на місця пожеж через заблокований виїзд. Про це йдеться на сторінці Головного управління ДержНС у Києві у Facebook.

“На виїзді з 24-ої державної пожежно-рятувальної частини постійно паркують свої автомобілі водії, котрі не лише ігнорують дорожній знак про заборону паркування, а й своїми непродуманними діями заважать вогнеборцям вчасно прибути до місця виклику”, – йдеться у повідомленні.

Наприклад 28 січня, заступивши на добове чергування, начальник караулу Роман Власенко вирішив перевірити дорогу на виїзді з частини. Як і завжди, там було припарковано дві приватні автівки. Аби попередити можливі складності при бойовому виїзді, офіцер викликав провоохоронців, котрі, в свою чергу, викликали евакуатор та виписали протоколи стосовно данного порушення.

“Вже через годину, на тому ж місці з’явилися інші автомобілі… Всі чудово розуміють, які наслідки можуть бути від таких халатних дій водіїв. Для тих, хто все ж таки не усвідомлює всю серйозність ситуації, нагадаємо – звичайна кімната повністю вигорає за 6 хвилин”, – йдеться у повідомленні.

Рятувальники збентежені закликають водіїв не ігнорувати дорожній знак про заборону паркування, адже від цього може залежати чиєсь життя.

Також у ДержНС скаржаться, що ситуація складається таким чином, що приватний автотранспорт, який припаркований під вікнами житлових будинків, перешкоджає під’їзду спеціальної техніки та вчасної ліквідації пожежі.  

 

Про те, що потрібно знати в теорії про паркування автомобілів у житлових дворах, щоб ніколи не допустити страшних подій на практиці, – читайте у статті “Ваше паркомісце не варте чийогось життя: Як правильно паркуватися у дворі житлового будинку” на сайті 112.ua.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close