Україна і світ

У Києві для школярів закуплять електронні учнівські квитки для пільгового проїзду в транспорті

Вартість тендеру – 31,3 млн гривень

Джерело: 112.ua

У Києві для школярів закуплять електронні учнівські квитки для пільгового проїзду в транспорті

Комунальне підприємство “Головний інформаційно-обчислювальний центр” (ГІОЦ) оголосило тендер на закупівлю електронних учнівських квитків для пільгового проїзду в транспорті. Про це свідчить тендерна документація, розміщена в системі публічних закупівель ProZorro.

Так, оголошено тендер на “електронний квиток учня установи загальної середньої освіти”. Згідно з наданою інформацією, його вартість складає 31,3 млн гривень.

Період уточнень комунальне підприємство встановило до 16 червня, період оскарження умов – до 22 червня. Кінцевий термін подачі заявок – 26 червня, а сам аукціон відбудеться 1 серпня.

Новини за темою: Kyiv Smart Card: У Києві єдиною карткою для оплати проїзду користуються близько 2 тис. людей

Згідно з тендерною документацією, учнівський квиток матиме вигляд практично як банківська картка, на якій будуть надписи “учнівський квиток”, Kyiv Smart Card і також зображено логотип Київської міської державної адміністрації. Додатково на картці можуть бути вмонтовані чіп-модулі, які вказуватимуть на використання учнівського квитка в інших системах електронного обліку. При необхідності, картки зроблять зі шрифтом Брайля.

На звороті електронного квитка будуть вказані персональні дані про учня, міститиметься цифрова фотографія школяра, індивідуальний штрих-код картки, дата видачі та термін дії квитка, а також дані про навчальний заклад.

Термін зберігання такої картки – 10 років, мінімальний термін працездатності – 3 роки. Інформація зчитуватиметься на відстані 1 мм від пристрою. 

Всього ГІОЦ має намір закупити 330 тис. електронних учнівських квитків. 

Нагадаємо, в Києві з 1 листопада минулого року тестували систему використання єдиного квитка для громадського транспорту. У 2019 році Kyiv Smart Card з’явилася в продажу. Власники транспортних карт Kyiv Smart Card, які користуються смартфонами на базі iOS, тепер мають можливість додати придбаний QR-квиток в Apple Wallet.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua