Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Кіптях створили сучасну концерну залу й організували масштабне свято для жінок громади

У мешканців Кіптівської громади – подвійне свято. Цими вихідними тут не просто урочисто вітали жінок з 8 Березня, а ще й відкривали оновлену глядацьку залу в будинку культури.

«Дуже подобається, дуже гарно. Все гарно підібрано. Кольори красиві, ліпнина оновлена»,- Лідія, мешканка с. Кіпті.

«У цьому залі я була дуже давно, коли моя подруга виходила заміж. І тут був звичайний клуб, ну, нічого такого. А зараз я зайшла – безліч вражень»,- Катерина Подкур, староста Хрещатенського старостинського округу.

Оновлена зала коштувала приблизно три мільйони гривень.

«Це не просто зроблений ремонт, це – комплекс робіт, який завершений повністю. Це і освітлення, і звук, і одяг сцени. Усе тут нове. Навіть підлога. Це роками слугуватиме мешканцям громади»,- Володимир Кучма, кіптівський сільський голова.

Сама ідея відновлення зали виникла майже рік тому. Реалізувати її вдалося завдяки роботі керівництва громади та допомозі депутата Верховної Ради Бориса Приходька.

«Ми разом, спільно, розробили ідею. Завдяки співфінансуванню з державного бюджету, на кошти соцекономрозвитку, а також за рахунок власних коштів Кіптівської громади ми маємо такий глядацький зал. Тут залишилась навіть ліпнина. Це наша історія. Велика увага приділялась тому, що є вентиляція, є обігрів. У різні періоди року тут можна проводити будь-які заходи»,- Борис Приходько, народний депутат України.

«Велику допомогу нам надав депутат Верховної Ради Борис Приходько. З розумінням поставився до проблеми. Ми плануємо, що це буде не просто закрита зала, а приміщення для комерційного використання… у нас є не тільки глядацька зала, а й конференц-зал. Три роки тому ми там спілкувалися з послами Великої сімки»,- Володимир Кучма, кіптівський сільський голова.

Також оцінили оновлену концертну залу в Кіптівському будинку культури й імениті діячі мистецтв.

«Ну просто філармонія. Це професійна зала. Думаю, що у цьому приміщенні відбуватимуться прекрасні заходи, концерти, театральні зустрічі. Також у Кіптівській громаді є багато художніх колективів»,- Микола Збарацький, композитор.

«Кіптівська громада для Чернігівщини – це взірець перших громад. Коли вона кілька років тому утворилася, то саме від її досвіду відштовхувалися інші громади. І я бачу зростання, хороше ставлення до культури та добробут громади»,- Надія Галковська, поетеса.

Надія Галковська і композитор Микола Збарацький – автори пісні «Я козачка твоя». Разом із гуртом «Джерела» вони заспівали ліричну версію цієї композиції.

Саме театр пісні «Джерела» дарував усім присутнім святковий настрій своїми запальними виступами.

А народний депутат Борис Приходько разом із Володимиром Кучмою відзначили квітами, подяками та подарунками активних жінок громади.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

07.03.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова