Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Кіптівській ТГ шукають фельдшера

У Кіптівській ТГ шукають фельдшера

У Надинівці (колишній Козелецький район) є фельдшерський пункт, але там нема кому працювати. Двічі на тиждень до села приїжджає медпрацівник із Красилівського пункту здоров’я Ольга Скок. Вона проводить профілактичний огляд і консультує.

«У селі – майже півтори сотні жителів. Але ось уже 15 років немає постійного фельдшера. Кілька разів молоді фахівці намагалися влаштуватися туди на роботу, але швидко змінювали свої наміри: не могли пристосуватися до сільського життя, – каже голова Кіптівської ТГ Володимир Кучма. – Наприкінці минулого року Надинівку приєднали до нашої громади. І нам захотілося відродити фельдшерський пункт. Нещодавно ми опублікували на своєму офіційному сайті оголошення про вакансії, запрошуємо на роботу фельдшера або медичну сестру. Гроші на заробітну плату, придбання ліків для першої медичної допомоги та засобів захисту виділятиме сільрада. Житло теж знайдеться».

За словами старости Надинівки Надії Пилипенко, їхнє село розташоване за 12 кілометрів від траси Київ – Чернігів. У п’ятницю, суботу та неділю двічі на день ходить рейсовий автобус. А в дачний сезон ще й у середу.

«Транспортне сполучення є. Село – мальовниче, неподалік Десна. Люди – привітні. А приміщення, в якому працюватиме медик, ми відремонтуємо», – запевняє староста.

05.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова