Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У кіберспорті не місце вбивцям: росіян дискваліфікували з турніру Dota 2 через Z

Російську кіберспортивну команду дискваліфікували з турніру з гри Dota 2. Член команди VirtusPro намалював символ Z на мінімапі під час перерви – з ним розірвали контракт.

Це сталося на турнірі Dota Pro Circuit 2022 East Europe. Тоді російська команда VirtusPro грала проти українців з Mind Games.

Під час перерви між матчами член VirtusPro Іван Москаленко під ніком Pure намалював на мінімапі символ Z, який у нинішніх реаліях практично у всьому світі прирівнюється до фашистської символіки. Після матчу гравець вибачився перед глядачами і додав, що нібито зробив це неусвідомлено.

Через дискваліфікацію команди, керівництво VirtusPro розірвало контракт з Іваном.

– Будь-які вчинки мають наслідки, були вони при цьому навмисними чи ні. Virtus.pro протягом усієї своєї історії послідовно виступає проти розпалювання ворожнечі та ненависті в кіберспорті. Клуб розриває контракт з Іваном Москаленком за дії, негідні професійного гравця, – заявили в команді.

Сам гравець приєднався до команди нещодавно – він виступає у складі VirtusPro з листопада 2021 року.

Відомо, що рішення про дискваліфікацію було за Valve, яка створила Dota 2. Організатори турніру звернулися до корпорації за консультацією, після чого заявила про дискваліфікацію.

Геймер
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-30 16:12:45

Магазин Автозапчастин м.Ніжин