Україна і світ

У Київ прибула міжвідомча делегація США для просування партнерських відносин

Під час свого перебування в Києві представники американського уряду проведуть зустрічі з представниками української влади і підприємцями США

Джерело: 112.ua

У Київ прибула міжвідомча делегація США для просування партнерських відносин

Міжвідомча делегація США, у складі представників Міністерства енергетики, Міністерства торгівлі та Агентства торгівлі та розвитку прибула до Києва для зустрічі з представниками української влади. Про це повідомляє Посольство США в Україні на своїй сторінці Facebook.

“Вітаємо в Києві міжвідомчу делегацію у складі представника з питань глобальних ринків Міжнародної торгової адміністрації Міністерства торгівлі США Яна Стеффі, представника Міністерства енергетики США Джозефа Уддо, і представника Агентства торгівлі та розвитку США Тодда Абрахано”, – йдеться у повідомленні.

Наголошується, представники американського уряду прибули до Києва для просування партнерських відносин між Україною та США.

Новини за темою: США допоможуть Україні запустити новий ринок електроенергії, – USAID залучило міжнародних експертів

Під час свого перебування в Києві міжвідомча делегація проведе зустрічі з представниками української влади і підприємцями США.

Новини за темою: Палата представників Конгресу США схвалила законопроекти про надання Україні 700 млн дол. підтримки

Нагадаємо, 22 червня повідомлялося, що тимчасово виконуючий обов’язки голови Служби безпеки України Іван Баканов обговорив з американською стороною майбутній візит президента України Володимира Зеленського до Вашингтону.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close