Україна і світ

У Каліфорнії під час зльоту загорівся пасажирський літак

У Каліфорнії під час зльоту загорівся пасажирський літак

В американському штаті Каліфорнія на злітно-посадковій смузі загорівся пасажирський літак марки Cessna Citation. Під час інциденту на борту судна перебували щонайменше десять осіб включно з екіпажем.

Телеканал ABC News із посиланням на поліцію містечка Оровілл повідомив, що за попередньою інформацією, пілоти літака зіткнулися із труднощами в процесі зльоту. Врешті вони були змушені перервати підйом судна в небо після того, як воно зайнялося.

На щастя усім пасажирам та членам екіпажу вдалося швидко покинути повітряне судно. Зазначається, що фюзеляж літака розламався на дві частини і вигорів практично повністю. 

Відомо, що літак здійснював чартерний переліт з міста Оровілл до міжнародного аеропорту Портленд в Орегоні. На місце інциденту прибули рятувальні служби та погасили рештки палаючого судна.

На те аби подолати вогонь знадобилося більше ніж годину. Все через те, що на борту літака, який от-от мав злетіти, було 400 літрів пального.

Причиною займання стала несправність у одному з двигунів повітряного судна. Усіх пасажирів літака після інциденту поселили у готелі.

Відео палаючого літака:

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи


Джерело Телеканал новини «24»
22.08.2019