Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У холодильнику викладача з Ніжина зимуватиме … кажан

У холодильнику викладача з Ніжина зимуватиме … кажан

Старший викладач кафедри біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Борис Кедров прихистив кажана, якого знайшли на балконі однієї квартири.

Про це освітянин повідомив у коментарі тижневику «Гарт».

Він вирішив прихистити крилату тваринку, коли господарі квартири звернулися по допомогу до користувачів соцмережі Facebook. Тепер кажан спить у коридорі його приватного будинку.

«Йому комфортно, оскільки там прохолодно. Хлопчик це чи дівчинка, ми ще не з`ясовували, адже намагалися якомога менше турбувати тварину. Трохи згодом зважимо її. Якщо вага тіла буде достатньою, то випустимо кажана на вулицю (за умови, що погодні умови дозволятимуть: нічна температура має бути не менше +5 градусів). Якщо ні, то треба помістити тварину до мішечка та покласти до холодильника дрімати до весниЗа температури +5-7 вона там буде чудово почуватися», – розповів Борис Кедров.

Він зауважив, що для того, аби кажана можна було відпустити, він має набрати вагу 26-28 грамів. Для цього тварину годуватиме тим, що їй найбільше до вподоби – борошняними хрущаками. У Ніжині цих жучків не продають, тому замовлятиме в Інтернеті.

Борис Кедров запевнив: кажан зимуватиме у нього в холодильнику, якщо його не можна буде відпустити.

Джерело: Gorod.cn.ua

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
12.11.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь