Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Харкові виявили склад із танковими запчастинами для окупантів вартістю $1,5 млн

СБУ виявила у Харкові прихований склад танкових запчастин, призначених для окупантів. Про це у четвер, 28 квітня, повідомила пресслужба відомства.

– У підпільному сховищі перебувало 19 танкових двигунів та інші комплектуючі до бронетехніки сумарною вартістю близько $1,5 млн. Цього майна достатньо, щоб відремонтувати половину танкового батальйону, – повідомляють у СБУ.

Також встановлено, що нелегальну схованку облаштував 61-річний харків’янин, який вступив у змову з працівниками місцевих підприємств ВПК, організував викрадення та накопичення танкових двигунів марки 5ТДФА.

За інформацією СБУ, агрегати планувалося передати військам Росії у разі їхнього проникнення до Харкова. Двигунами цієї модифікації досі комплектуються російські танки Т-64.

Відомство уточнило, що на українські танки такого компонування з початку 2000-х років встановлюються суттєво модернізовані двигуни більшої потужності.

– Слідчі СБУ розпочали кримінальне провадження за ст. 111 ККУ (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Продовжуються слідчо-оперативні заходи щодо встановлення всіх осіб, причетних до злочину, – йдеться у повідомленні.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-28 18:24:31

Магазин Автозапчастин м.Ніжин