Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Харківській області чоловік задушив матір і повісився сам

У селі Калинівка Харківської області 40-річний чоловік задушив матір, а сам повісився в сараї.

Почали шукати раптово зниклу родину завдяки жінці, яка двічі на тиждень возить до села продукти харчування.

Ніні Василівні здалося підозрілим, коли до неї двічі поспіль не прийшла за хлібом 67-річна Валентина. Не могли знайти і її сина Михайла.

Селяни пішли до старости, аби той викликав на пошуки правоохоронців. Коли ті відчинили двері будинку, то на ліжку побачили мертву пенсіонерку із слідами удушення на шиї.

Посеред сараю в зашморзі висів її 40-річний син. У передсмертній записці чоловік написав, що наклав на себе руки через борги.

– Я була дуже шокована. Цілу ніч не спала – плакала! Вона дуже доброю жінкою була, дуже! Працювала дояркою. 30 тому після розлучення з чоловіком приїхала з сином Мишком із Донбасу. Він був дуже непоганим хлопчиком, – говорить сусідка Катерина Федорівна.

За словами співробітника Ізюмського районного управління поліції Сергія Мирошніченка, борги в чоловіка були, але нині цю версію відпрацьовують слідчі.

Те, що Михайло здатен на вбивство, половина односельців навіть не сумнівається. Люди кажуть, що чоловік фактично жив за рахунок жінки, ще й піднімав на неї руку.

– Ходила вона, звичайно, в синцях. Люди казали, що начебто, б’є. Коли запитували, то відповідала, що впала. Так часто падала… Тому, мабуть, щось було, – припускає односелець Андрій.

Потім з’ясувалося, що напередодні вбивства Михайло шукав покупців на материн пай землі, але охочих у селі не знайшлося.

Перед самогубством Михайло спалив документи на пай, аби той не дістався його кредиторам.

– Які такі можуть бути борги, щоб не розрахуватися з ними, – дивується колишній однокласник Михайла Андрій – Ну скільки ти кредитів візьмеш? Ну 50 тис, більше як людині, що не працює, не дадуть. А якби продати пай, то вистачило б.

Нині в поліції вивчають усі деталі, оскільки є версія, що у справі про смерть родини можуть бути сторонні фігуранти.

Поки ж провадження відкрили за фактом умисного вбивства та чекають висновків судових експертиз.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-26 07:41:00

Магазин Автозапчастин м.Ніжин