Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У ГУР розповіли, якими темпами йде формування нових батальйонів у Росії

Росія намагається підготувати додаткові підрозділи для посилення свого контингенту в Україні, але через короткі терміни фахових навчань якість російських окупантів навряд чи буде високою.

Про це розповів заступник очільника Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю Апостроф TV.

Підготовка нових підрозділів Росією

За словами Скібіцького, Росія розробляє чіткі програми з підготовки підрозділів, які були створені з нуля.

Зараз дивляться

– Це 27 днів для формування, наприклад, батальйону. Це індивідуальна підготовка, підготовка у складі підрозділу та бойове злагодження. 27 діб і піхотний підрозділ готовий до використання на полі бою, – пояснює розвідник.

За словами заступника голови ГУР, коротка тривалість тренувань окупантів свідчить про низький рівень підготовки, якою володітимуть росіяни на полі бою. Також на це вказує і кількість військовополонених росіян, що регулярно поповнюють обмінний фонд з перших днів перебування на полі бою.

– Зараз сухопутний компонент ворога на наших територіях нараховує близько 474 тис. військових. До початку 2024 року цей показник коливався у межах 450-460 тис. військових. Є нарощування, але за рахунок формування так званих резервних полків та введення додаткових підрозділів, – каже розвідник.

Водночас Скібіцький уточнює, що окупанти посилили темпи з підготовки фахових військовослужбовців: артилеристів, танкістів тощо.

Запаси зброї та техніки Росії

За його словами, Росія також володіє великою кількістю складів з військовою технікою та зброєю, але на самих складах не так багато залишилось.

– Загалом близько 80%, яку зараз РФ використовує у сухопутній компоненті – це та, що була відновлена, або знята зі зберігання та модернізована. Лише 20% чи навіть менше – це нові танки, БМП, бронетранспортери, артилерійські системи тощо. Це не більше 200 нових танків за рік вироблених у РФ, – пояснює представник ГУР.

Раніше у ГУР розповіли, що після заходів, які в Росії називають “виборами президента”, Кремль активно веде підготовку до протистояння з Європою.

Фото: ГУР

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-01 20:30:57