Україна і світ

У Грузії припинили повноваження 10 поліцейських через розгін мітингу

У діях двох було виявлено ознаки кримінального злочину

Джерело: 112.ua

У Грузії припинили повноваження 10 поліцейських через розгін мітингу

Генеральна інспекція МВС Грузії проводить допити за фактами можливих порушень з боку окремих співробітників правоохоронних органів через розгон акції протесту в Тбілісі 20 червня, повідомляє агентство “Эхо Кавказа”.

“На цьому етапі десяти співробітникам правоохоронних органів, які брали участь в операції розгону акції, вже призупинили службові повноваження. Серед них у діях двох було виявлено ознаки кримінального злочину. Відповідно, зазначені матеріали направлені в Генеральну прокуратуру для подальшого реагування”, – сказано в офіційній заяві МВС Грузії.

Новини за темою: Протести в Тбілісі: У лікарнях залишаються 28 осіб, двоє з них – у тяжкому стані

При цьому МВС висловлює готовність співпрацювати зі слідством і в процесі дізнання надати Генеральній прокуратурі всі отримані матеріали. 

Нагадаємо, 20-21 червня у Тбілісі відбулися масові протести. Вони почалися після того, як у парламенті Грузії виступив російський депутат Сергій Гаврилов. Він сидів у кріслі спікера парламенту і говорив російською мовою. Його виступ перервали опозиційні депутати, які зажадали, щоб російська делегація покинула парламент.

Новини за темою: Переломи і втрата ока: На мітингу в Тбілісі постраждало понад 30 грузинських журналістів

Люди пішли на штурм парламенту, поліція відразу розігнала їх сльозогінним газом і гумовими кулями. Спецпризначенці застосували проти учасників акції акустичні гармати, сльозогінний газ і водомети.

Новини за темою: Протести в Тбілісі: Українців немає серед потерпілих

Джерело: www.112.ua