Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У грудні Атрошенко одержав 2 мільйони, а витратив – 14

У грудні Атрошенко одержав 2 мільйони, а витратив - 14

Останній місяць 2021 року для чернігівського мера Владислава Атрошенка виявився не вельми прибутковим – видатки переважали над доходами.

Такий висновок можна зробити після перегляду змін у його майновому стані, що містить Єдиний державний реєстр декларацій.

Упродовж грудня таких фінансових подій в очільника Чернігова було 5. Більшість з них – вкладення коштів.

8 грудня, за 3 дні після свого 53-го дня народження, Владислав Атрошенко перерахував 999 тисяч гривень з поточного рахунку на інший в «Укргазбанку». Зазвичай, такі операції проводять, коли відкривають новий або продовжують старий депозит. Чи не єдино можливе пояснення: мер міг використати для цього 1 мільйон, одержаний ним 30 листопада за відчуження цінних паперів і корпоративних прав від ТОВ «Компанія з управління активами «Добробут-Фінанс».

13 грудня 7,5 мільйона грошей міського голови «помандрували» на його чи то старий, чи то новий рахунок в тому ж банку. Про джерело їх надходження можна лише здогадуватися.

А ось про 2 мільйони, одержані Владиславом Атрошенком 24 грудня, відомо достеменно. Це дивіденди, які йому перерахувало приватне підприємство «Агро-Трейдер» з Ічні. Мер має у ньому частку 50%, як і давній бізнес-партнер Валерій Куліч.

Про те, куди витратити цей передноворічний бонус, очільник міста думав майже тиждень, до 30 грудня. І … знову переказав на якийсь рахунок в «Укргазбанку».

Щоправда, того дня Владислав Атрошенко таки зберіг певну інтригу. Тому, що перерахував у тому ж банку ще 3,6 мільйона. Можна припустити: поклав на депозит дещицю рекордних доходів, отриманих у листопаді. Або ж витратив на подарунки родині до Нового року. Гадаємо, про це стане відомо, тоді коли мер подасть річну декларацію. Чекаємо …

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
06.01.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь