Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

У громаді на Ніжинщині невідомі розорюють прибережну смугу водойми


Чернігівська обласна прокуратура невідкладно відреагувала на інформацію від громадської організації  «Правозахист +»  про розорювання прибережних захисних смуг на території Лосинівської ОТГ у Ніжинському районі.

Зокрема представник організації звернувся до обласної прокуратури із заявою, що невстановлені особи з порушенням чинного земельного та природоохоронного законодавства здійснюють розорювання прибережної захисної смуги навколо водойми на території Лосинівської селищної ради Ніжинського району. Крім того вказана заява розміщена на сторінці організації «Правозахист +» у мережі Фейсбук.

Читати також: У Ніжинському районі селяни мітингують проти хімічного заводу за 500 метрів від хат


Чернігівською обласною прокуратурою за зверненням ГО «Правозахист+» розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки).

Проведення досудового розслідування доручено Ніжинському РВП ГУНП в Чернігівськй області. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснюватиметься прокурорами Ніжинської окружної прокуратури, хід якого знаходиться на контролі обласної прокуратури.

Джерело: Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Фото ГО «Правозахист+»

Джерело: mynizhyn.com
2021-04-18 09:40:03