Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У громаді на Чернігівщині ввечері від кладовища стартує містична екскурсія

У громаді на Чернігівщині ввечері від кладовища стартує містична екскурсія

Сьогодні, 2 серпня, в Сосниці призначають незвичну зустріч усім охочим – на 21-шу годину біля центрального кладовища. Саме звідти стартує перша тематична й безкоштовна екскурсія «Сосниця з присмаком містики». Думки щодо цього проєкту в містян розділилися. Від негативного сприйняття і засудження до схвальних.

Організатори зберігають інтригу і наразі завісу майбутнього дійства прохиляють неохоче.

«Це пробна тематична екскурсія. У нас був запит від сосничан про те, що для всіх приїжджих проводимо екскурсії, а для місцевих нема нічого. Тож ми придумали отаку тематичну пішу екскурсію, що триватиме годину. Наповнення її буде цікавим для сосничан», – у коментарі для ЧЕline зазначив Андрій Ткач, який захоплюється краєзнавством й історією Сосниччини.

В анонсі до екскурсії зокрема наголошується, що під час неї можна буде дізнатися про цікаві факти місцевого кладовища, зниклі культові споруди Сосниці, ознайомитися з традиціями забудови житла, дізнатися про обряди та звичаї, пов’язані з народженням людини на світ, а також почути про цікаві факти з життя видатних людей Сосниці.

Противників екскурсії найбільше обурило те, що збір оголошено біля центрального кладовища. Але, попри це, змінювати місце старту екскурсії організатори не збираються.

«Збір біля кладовища – це одна із фішок, екскурсія все одно почнеться з цієї локації. Ми не міняємо домовленостей. Час екскурсії обрали також не випадково, він відповідає темі екскурсії. Адже розкажемо людям трішки містичних речей, які відбувалися в Сосниці та пов’язані з нашим краєм», – зауважив Андрій Ткач.

Чи планується повторення містичної екскурсії, наразі не повідомляють.

«Побачимо. Ми не хочемо обмежуватися. Матеріал, який ми зараз зібрали по Сосниччині і по Сосниці, підтверджує, що ми можемо проводити тематичні екскурсії як по Сосниці так і по громаді. І не тільки піші і велосипедні, а й автобусні. Лише потрібен час для того, щоб все це діло довести до ладу. Можливо, восени реалізуємо певні проєкти, а може в новому туристичному сезоні», – розповів чоловік.

Також він запевнив, що охочі прийти на містичну екскурсію є, скільки точно людей назбирається – буде відомо вже ввечері. Для всіх, хто прийде, екскурсовод Надія проведе незабутню екскурсію.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

02.08.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова