Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Городнянській громаді висадили декоративні дерева

У Городнянській громаді висадили декоративні дерева

На прибережній ділянці річки Чибриж кипіла робота: городянські комунальні працівники проводили осіннє озеленення. Про посадковий матеріал потурбувався депутат Чернігівської обласної ради, представник партії «Наш край» Ігор Романенко. До заходів з висадки дерев від «Нашого краю» також долучились секретар Городнянської міської ради Світлана Більська та депутат Сергій Коваленко.

У Городнянській громаді висадили декоративні дерева У Городнянській громаді висадили декоративні дерева

«Один із пріоритетних напрямків нашої роботи у Городнянській громаді – це її благоустрій. Невід’ємною частиною цього є озеленення. Тому я вирішив допомогти і надав більше двохсот саджанців. Це хвойні декоративні дерева, які стануть окрасою тих територій, де будуть висаджені», – зазначив Ігор Романенко.

За словами депутата, дерева, які почали висаджувати на Городнянщині, несуть одразу дві функції – екологічну та декоративну. По-перше, вони поглинатимуть шкідливі викиди транспорту і захищатимуть від спеки. А по-друге, зелені насадження даруватимуть естетичну насолоду жителям громади.

У Городнянській громаді висадили декоративні дерева У Городнянській громаді висадили декоративні дерева У Городнянській громаді висадили декоративні дерева

Місце для саджанців заздалегідь підготували для посадкових робіт, провели висипку ґрунту. Висаджували тую, ялівець, модрину. Ці дерева з’являться також у Городні та в селах старостатів. Зокрема, зелена красуня «оселилася» й біля приміщення Городнянської міської ради.

18.11.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин