Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

У Городнянській громаді коштом місцевого бюджету готові платити молодим лікарям більше

У Городнянській громаді коштом місцевого бюджету готові платити молодим лікарям більше

Поліпшення надання медичної допомоги – одна з важливих проблем сьогодення. Актуальним у громаді залишається питання забезпечення якості медичного обслуговування, залучення до роботи у закладах охорони здоров’я Городнянського району молодих кваліфікованих лікарів.

З метою залучення до роботи та стимулювання молодих медичних кадрів, на позачерговій  двадцять п’ятій (43) сесії Городнянської міської ради сьомого скликання, яка відбулася 10 вересня, було прийнято рішення про внесення змін до Програми місцевих стимулів для медичних працівників на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням третьої (21) сесії Городнянської міської ради сьомого скликання від 01.03.2018 «Про затвердження положень, програм» (зі змінами), згідно з яким молодим лікарям, які працюють в закладах охорони здоров’я Городнянського району, з міського бюджету виплачується додаткова заохочувальна надбавка у розмірі 100% посадового окладу протягом п’яти років. Раніше така допомога виплачувалася молодим лікарям протягом трьох років роботи.

Також виділено кошти на придбання конвексного датчика для апарату ультразвукової діагностики у сумі 77000,00 грн. Такий датчик використовується для сканування глибоко розміщених органів, таких як: тазостегнові суглоби, сечостатева система, органи черевної порожнини. Придбання цього обладнання збільшить функціональні можливості УЗД апарата, покращить діагностику та допоможе виявляти захворювання на ранніх стадіях для їх подальшого ефективного лікування.

З метою забезпечення безперебійної роботи у разі аварійного відключення електрики лікарні виділено кошти у сумі 90000, 00 грн для придбання генератора.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

20.09.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова