Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Городні жителі вулиці 8-го Березня не дають згоди на перейменування їхньої вулиці

У Городні жителі вулиці 8-го Березня не дають згоди на перейменування їхньої вулиці

10 серпня на вулиці 8-го Березня в Городні біля магазину зібрався чималий гурт. Сюди на зустріч із місцевим населенням прийшли й депутати міської ради та представники Молодіжної ради. Такі збори на порядку денному мали питання про перейменування вулиць міста.

14 липня на сесії Городнянської міської ради Валентина Найдьон від імені родичів загиблих в АТО та ООС звернулася до депутатів із пропозицією перейменувати одну з центральних вулиць міста на вулицю Захисників України. Оскільки на вулиці 8-го Березня живе родина захисника Дмитра Ротозія, який зник безвісти у вересні 2014 року під час розвідки в околицях Георгіївки, що на Луганщині, було запропоновано перейменувати саме цю вулицю. Але її мешканці такої ініціативи не сприйняли.

«А ви спитали в матері Героя, чи хоче вона цього? Хто цікавився нашою думкою? Навіщо нам зайві клопоти? Ви собі там надумали перейменовувати, а нам потім з усіма документами плутанина!» — лунало з натовпу.

У результаті було обрано лічильну комісію зборів, відбулось голосування. І в протоколі зборів кожен поставив свій підпис, засвідчуючи свою згоду чи незгоду з перейменуванням. А для тих мешканців вулиці, які не змогли за станом здоров’я чи з інших причин прийти на збори, буде проведено подвірний обхід для збору підписів.

19.08.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова