Місто і регіон

У гімназії № 3 тепер є новенькі ноутбуки

У гімназії № 3 тепер є новенькі ноутбукиОсь і ще один навчальний заклад міста Ніжина поповнився новенькою технікою. За кошти із фонду соціально-економічного розвитку за сприяння народного депутата України Олександра Кодоли для Ніжинської міської гімназії № 3 було придбано шість ноутбуків.

На зустрічі також був присутній начальник Управління освіти — Станіслав Крапив’янський, який розповів про співпрацю з народним депутатом України.

У гімназії № 3 тепер є новенькі ноутбукиВ цей чудовий Тетянин день-25 січня від імені народного депутата України Олександра Кодоли Тамара Стратілат привітала всіх зі святом, побажала миру, добра, злагоди та сімейного затишку в родинах.

Розповіла присутнім про роботу народного обранця в парламенті протягом трьох років. Зазначила, що Олександр Кодола, один із найефективніших депутатів цього парламенту, за оцінками експертів посідає ІІІ місце в рейтингу депутатів за результатами роботи в парламенті та окрузі.

У гімназії № 3 тепер є новенькі ноутбукиПромовила девіз нардепа: «Найкращі інвестиції в майбутнє – це інвестиції в наших дітей!».

По закінченню зустрічі запрошувала бажаючих співпрацювати у команді народного депутата України Олександра Кодоли, адже тільки разом ми зможемо збудувати УСПІШНУ ГРОМАДУ!

Джерело: Уездные новости
31.01.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Close