Україна і світ

У Генштабі не виключають провокацій з огляду на військові збори у Білорусі

Будівельні матеріали м.Ніжин

У період з 28 червня до 16 липня поточного року у Жлобинському районі Гомельської області заплановано проведення військових зборів з військовозобов’язаними.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні 28 червня.

— Не виключається проведення демонстративних і провокаційних дій підрозділами збройних сил Білорусі у прикордонних з Україною районах та ведення розвідки з метою уточнення позицій і характеру діяльності наших військ, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на Волинському та Поліському напрямках триває нарощування системи інженерного обладнання оборонних позицій у прикордонних районах Брестської області.

На Сіверському напрямку з метою сковування дій підрозділів Сил оборони України противник утримує до трьох батальйонних тактичних груп в прикордонних районах Брянської та Курської областей. Ворог здійснив артилерійські обстріли у районах населених пунктів Тур’я, Краснопілля, Хмелівка і Попівка на Сумщині та села Гірськ Чернігівської області.

На Харківському напрямку ворог обстріляв з артилерії райони населених пунктів Золочів, Слатине, Верхній Салтів, Печеніги, Коробочкине, Рубіжне, Перемога, Явірське, Руська Лозова, Циркуни, Чепіль, Іванівка, Руські Тишки, Черкаські Тишки, Петрівка, Вітрівка, Світличне та Уди.

Також рашисти обстріляли північну частину Харкова. Авіаудар із вертольотів Ка-52 зафіксовано неподалік села Явірське.

В районах населених пунктів Дементіївка, Довгалівка та Залиман українські воїни відбили штурмові дії і змусили окупантів відійти. Противник вів повітряну розвідку БПЛА поблизу Кутузівки та Циркунів.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-28 23:06:55

Магазин Автозапчастин м.Ніжин