Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Франції помер один з братів-близнюків Богданових

У Франції помер один з братів-близнюків Богданових. Шоумена Григорія Богданова не стало на 72 році життя у паризькій лікарні.

Трагічну новину повідомив агент братів. Офіційна причина смерті Григорія поки невідома.

– Оточений любов’ю своєї сім’ї, Гришка Богданов мирно помер 28 грудня 2021 року, щоб приєднатися до своїх зірок, — написала сім’я братів Богданових.

Ігор та Григорій Богданови народилися у Франції у 1949 році в сім’ї російського художника. З дитинства вони виховувалися у бабусі у замку Шеннбрунн, де вивчили кілька мов та цікавилися книгами про науку.

Після переїзду в Париж вони вирішили побудувати кар’єру на телебаченні і до 30 років стали ведучими власного науково-популярного шоу Час X. Брати також видавали науково-фантастичні книги, були ведучими шоу 2002: Одіссея майбутнього та Майбутнє.

Богданови все своє життя займалися наукою, проте стали популярними в інтернеті завдяки оригінальним пластичним операціям. Їх впізнають завдяки незвичайній зовнішності – яскраво вираженим вилицям і підборіддю.

Раніше стало відомо про смерть канадського режисера Жан-Марка Валле, який зняв низку фільмів та серіалів, зокрема Далласький клуб покупців та Велику маленьку брехню. Режисерові було лише 58 років. Офіційна причина смерті Валле поки не повідомляється.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-28 17:50:27

Магазин Автозапчастин м.Ніжин