Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

У Джорджії під час перерахунку голосів знайшли понад 2,5 тис. загублених бюлетенів

У штаті Джорджія, де вручну перераховують результати голосування на президентських виборах, знайшли понад 2 600 голосів, які не включили до фінальної цифри – але ці бюлетені були на підтримку кандидата від Демократичної партії Джозефа Байдена.

Як пояснив держсекретар штату Бред Раффенспергер, відповідальні особи забули завантажити дані з карти пам’яті в автоматі, що здійснює сканування бюлетенів.

Знайдені голоси ніяк не змінюють співвідношення між кандидатами. Розрив у Джорджії між Трампом і Байденом становить близько 14 тис. голосів. Серед знайдених бюлетенів було 800 голосів на підтримку республіканця Дональда Трампа.

Наразі це найбільша помилка, що фіксувалася на виборах у 2020 році. Головного відповідального графства Флойд у зв’язку з інцидентом закликають піти у відставку.

Вибори президента у Джорджії (США)

В американському штаті Джорджія вручну провели повний перерахунок голосів на президентських виборах. Обраний президент США Джо Байден переміг у штаті, набравши 16 голосів виборників.

Одночасно з перемогою Байдена в Джорджії, чинний президент США Дональд Трамп переміг у Північній Кароліні, однак не зміг набрати більше 270 пунктів.

Джерело: Fox News

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-17 09:36:39