Місто і регіон

У двох громадах на Ніжинщині реалізовуватиметься Програма з відновлення України

Три проєкти з Чернігівщини реалізовуватимуться у рамках Програми з відновлення України.

Про це йшлося на нещодавній зустрічі першого заступника начальника ОВА Костянтина Мегема з представниками групи технічної підтримки ПРООН щодо реалізації Програми з відновлення України у Чернігівській області.

У першому відборі кошти субвенції будуть спрямовані на відновлення шкіл, дитячих садочків, лікарень, ЦНАПів, об’єктів тепло- , водопостачання та водовідведення.

Від Чернігівської області Мінрегіоном наразі відібрано три проєкти за кошти Європейського інвестиційного банку на загальну суму 49 млн гривень.

Проєкти стосуються Новобасанської сільської лікарської амбулаторії та Борзнянського і Дорогинського навчальних закладів. Подання проєктних заявок відбувалось безпосередньо територіальними громадами з урахуванням своїх потреб.

«Обласна військова адміністрація сприятиме подальшому виконанню цих проєктів, оскільки це — відновлення області, та надаватиме всебічну підтримку громадам, — зазначив Костянтин Мегем. — На рівні ж області постійно проводиться робота з пошуку міжнародних і вітчизняних партнерів, донорів з метою залучення позабюджетних коштів для відновлення пошкодженої та зруйнованої інфраструктури населених пунктів, зокрема для Новобасанської громади — для відновлення садочку, школи».

Чернігівська ОДА

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2023-01-27 08:56:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин