Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Дніпрі стартувало Велике будівництво у пологовому будинку №1

У Дніпрі розпочали модернізацію корпусу пологового будинку №1. В рамках програми президента Володимира Зеленського Велике будівництво тут планують утеплити фасад, покрівлю, встановити нові вікна та провести ремонт стерилізаційної.

Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

У Дніпровському пологовому будинку №1 в щороку народжується приблизно 2 тис. малюків. А з початку цього року на світ з’явилися понад 1,5 тис дітей.

За увесь час у пологовому будинку №1 народилося 350 тис. немовлят. Це третина населення Дніпра.

– На Дніпропетровщині розбудовуємо медичну інфраструктуру. Серед нових проектів – реконструкція пологового будинку №1 у Дніпрі. Її починаємо з зовнішніх робіт. Підрядники збережуть історичний вигляд будівлі, – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

Зовнішні роботи планують завершити весною наступного року – до 60-річчя пологового будинку.

– Далі в планах відремонтувати всередині усі 5 поверхів пологового, – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

У рамках проекту також планують провести ремонт стерилізаційної та замінити старе обладнання, яке працює ще з часів будівництва пологового.

Зокрема, тут встановлять два надсучасних стерилізатора німецького виробництва. На подвір’ї облаштують зону відпочинку для новоспечених матусь.

– Ми щасливі. В передчутті великих змін. Впевнена, після реконструкції ще більше жінок в нас діток народжуватимуть. Матусям буде комфортніше, затишніше, – розповіла генеральна директорка пологового будинку №1 Олена Щербакова.

Загалом на реконструкцію пологового будинку №1 з обласного і державного бюджетів виділили 34,4 млн грн. Також за рахунок субвенції планують закупити сучасне медичне обладнання на 40 млн грн.

Нагадаємо, будівництво та відновлення об’єктів соціальної інфраструктури є одним з пріоритетів програми президента Володимира Зеленського Велике будівництво.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-24 13:38:36

Магазин Автозапчастин м.Ніжин