Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Дії запустили бета-тест нових послуг: перелік послуг

У Дії запускають бета-тестування нових послуг. До вже наявного переліку документів додадуться свідоцтва про шлюб, розлучення й зміну імені. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

В Дії зʼявляться нові документи: як долучитися до бета-тесту

Незабаром вже не доведеться носити із собою фізичну версію вказаних документів. Це має спростити чимало різних процесів, адже свідоцтва про шлюб, розлучення й зміну імені потрібні як під час оформлення на роботу, так і отримання посилки за дружину чи чоловіка на Укрпошті.

– Також у Дію автоматично підтягуватиметься свідоцтво про народження дитини — за податковим номером. Не потрібно буде більше вводити вручну серію та номер свідоцтва. Це розв’яже проблему, коли мама змінює прізвище — і свідоцтво дитини через це не підтягується. А ще будуть свідоцтва про народження навіть уже повнолітніх дітей, – анонсував Михайло Федоров.

Усі охочі можуть долучитися до бета-тесту, перейшовши за посиланням. Документи підтягнуться у тому випадку, якщо вони внесені до Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Зараз дивляться

Сьогодні ж у Дії повідомили про ще одне велике досягнення. Перші українські пари вже одружилися онлайн за допомогою нової послуги, яка також проходить тестування.

Фото: Дія

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-24 18:46:07