Новини Чернігова

У Десні помер військовий, після того, як травмувався на навчаннях ВІДЕО

Кримінальне провадження за статтею «умисне вбивство» розслідує поліція Козелецького району після смерті військовослужбовця в Десні, повідомляє  UA: Чернігів.

55-річний інструктор Олександр Антіпов помер 6 вересня біля власного будинку. Родичі військового переконані – смертельну травму він отримав на полігоні під час навчань.

27 років чоловік прослужив у армії. Останніх чотири старший прапорщик обіймав посаду інструктора.
 

«Це все було 4 числа. Він сказав, що коли на танку їхав, була ямка, і каже, щось захрустіло в спині. Що він з танку сам не зміг вилізти, його стягували з танку, допомагали йому», – каже донька загиблого.

На той момент чоловік був у санчастині. Там йому дали укол, виписали лікарняний і відпустили додому, каже Людмила.

Дорогою військового кілька разів знудило, вдома стало гірше, каже дочка. Він відмовився їсти, постійно скаржився на біль.

«У мене висновок патологоанатомічного розтину. Тут навіть написано у висновку, що перелам ребер і грудної клітини внаслідок травми, нанесеної тупим предметом – від удару, і розрив хребтової вени, внаслідок чого він помер від кровотечі. Тобто він протягом двох діб повільно помирав від кровотечі», – розповідає жінка.

У свою чергу лікар медичного пункту Андрій Товченко, який оглядав Антіпова, каже – від госпіталізації військовий відмовився сам.

Нині поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «умисне вбивство». Справу також розслідує військова прокуратура Деснянського гарнізону.

Детальніше у сюжеті UA: Чернігів

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
12.09.2019

Close