Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Держекоінспекції у Чернігівській області провели обшуки

У Держекоінспекції у Чернігівській області провели обшуки

Слідчі Державного бюро розслідувань займаються кримінальним провадженням, яке відкрили за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Державної екологічної інспекції у Чернігівській області.

За інформацією прес-служби обласної прокуратури, посадовців перевіряють на  причетність до внесення недостовірних відомостей до розрахунків шкоди довкіллю. Йдеться про викиди в атмосферу забруднюючих речовин. Правоохоронці підозрюють: збитки, завдані природі, могли свідомо занижувати, аби зменшити штрафні санкції для підприємств.

У приміщенні Держекоінспекції у Чернігівській області провели обшуки та вилучили документи, на підставі яких здійснювалися розрахунки. Для визначення розміру завданої шкоди будуть призначені судові експертизи.

Оперативний супровід здійснює Управління Служби безпеки України в Чернігівській області, процесуальне керівництво – обласна прокуратура.

У прес-службі Четвертого слідчого відділу Територіального управління ДБР у Києві, який розслідує справу, від коментарів утрималися. Натомість пообіцяли інформувати про результати.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
11.06.2021