Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У день тиші у Міському палаці культури продовжували «агітацію». ФОТОфакт

У день тиші у Міському палаці культури продовжували «агітацію». ФОТОфакт

24 жовтня, попри день тиші, коли заборонена будь-яка політична реклама або передвиборча агітація, у Міському палаці культури на стінах продовжували вісити агітаційні плакати з гаслами політичної партії «Рідний дім».

Відповідне фото розмістив у себе на сторінці у Facebook чернігівський активіст Олександр Гашпар.

«Як вам "тиходенне" оформлення одного з коридорів Міського палацу культури (фактично на території комунального підприємства, де агітація взагалі заборонена), де розміщується одна з виборчих дільниць і міська ТВК?» – пише Гашпар.

Він додає, що відповідно до частини 5 статті 51 ВК України до передвиборної агітації, окрім іншого, також належить використання символіки (гімну, прапора, розпізнавального знака(!), девізу(!)) або логотипів партії(!) – суб’єкта відповідного виборчого процесу, використання передвиборних слоганів(!), гасел кандидатів, партій (організацій партій) – суб’єктів відповідного виборчого процесу.

«А оскільки загальновідомо, що лелека на фоні будинку – це логотип партії "Рідний дім", а "Ми разом!" є передвиборним слоганом/девізом партії, тож, згідно з Виборчим Кодексом – це передвиборча агітація, яка мала закінчитися о 24.00 п'ятниці 23.10», – йдеться в повідомленні.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
25.10.2020