Україна і світ

У день інавгурації Зеленського не перекриватимуть Київ та Маріїнський парк, – Разумков

Інавгурація новообраного президента Володимира Зеленського відбудеться 20 травня

Джерело: 112.ua

У день інавгурації Зеленського не перекриватимуть Київ та Маріїнський парк, - Разумков

У день інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського не перекриватимуть Київ та Маріїнський парк. Про це повідомив політичний радник Володимира Зеленського Дмитро Разумков в ефірі “112 Україна“.

“Я думаю, що буде докладено максимум зусиль для того, щоб не перекривати місто Київ, не перекривати Маріїнський парк, так, як це найчастіше відбувається – оточення, там, кілька ешелонів і кордон. Я думаю, що позиція Володимира Олександровича більш, ніж зрозуміла, я думаю, що її підтримають і наші телеглядачі, і громадяни країни в цілому, – про те, що влада повинна ставати ближче до людей”, – сказав Разумков.

Нагадаємо, 16 травня Верховна Рада України призначила дату інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського на понеділок, 20 травня. Урочистості розпочнуться о 10:00.

В оточенні Володимира Зеленського відреагували на таке рішення Ради, заявивши, що частина народних депутатів вирішила “насолити українському народові”, який чекає якнайшвидшого вступу на посаду нового президента, а також створила проблеми для прибуття закордонних гостей і міжнародних делегацій.

Раніше повідомлялося, що новообраний президент України Володимир Зеленський запрошує українців до Маріїнського парку вранці 20 травня, звідки він піде на інавгурацію.

Джерело: www.112.ua