Місто і регіон

У центрі Ніжина встановлено спеціалізовані світлофори

Після модернізаційно-реконструкційних заходів на центральних вулицях Ніжина для впорядкованих тротуарів та пішохідних переходів працівниками КП «ВУКГ» встановлено спеціалізовані світлофори.

З метою додаткового привернення уваги водіїв до пішохідних переходів по вулицях Шевченка і Незалежності було встановлено п’ять світлових консолей, одну стійку та підключено світлофори до ліній вуличного освітлення за допомогою захищених кабелів живлення.

Консолі містять два світлофори та ліхтарі додаткового підсвічення території переходу. Світлофори починають працювати одночасно з роботою вуличного освітлення в режимі мигання ліхтарів помаранчевого кольору, а помаранчевий — на рівні з жовтим кольором, як відомо, згідно з Правилами дорожнього руху, є кольорами уваги.

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Попередньо працівниками з благоустрою КП «ВУКГ» проведено підрізання гілок з дерев, що заважали безпечній роботі мереж вуличного освітлення, та роботі світлофорів та спричиняли короткі замикання і пошкодження кабелів живлення по вулиці Незалежності.

Такі заходи значно підвищать безпеку дорожнього руху та попередять дорожньо-транспортні пригоди, а також забезпечать безпечний перехід мешканців цими пішохідними переходами.

За інформацією КП «ВУКГ»

Джерело: uezd.com.ua
2022-10-05 17:26:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин