Україна і світ

У Чорному морі пройдуть спільні навчання України та США

У Чорному морі пройдуть спільні навчання України та США

В українсько-американських навчаннях “Сі Бриз-2019” візьмуть участь 30 кораблів та інша техніка. Спільні навчання пройдуть на початку липня 2019 року у Чорному морі.

У Державній прикордонній службі України зазначили, що протягом минулого тижня команда координаторів-учасників з обох країн проводила остаточне узгодження дій та сценаріїв майбутніх навчань.

Зазначається,що всього у навчаннях планують взяти участь близько 30 кораблів, 30 авіаційних апаратів і понад 900 осіб особового складу, з яких 10 катерів Морської охорони, вертольоти і 2 літаки прикордонної авіації та близько 200 осіб персоналу Держприкордонслужби.

В рамках навчань група кораблів виконуватиме різноманітні завдання у змодельованому такзваному кризовому районі, а також проведе випробування усього наявного озброєння. Навчання охоплюватимуть такі напрямки. як: протидиверсійна оборона корабля на переході морем, передача вантажів, пошук і порятунок людей за бортом, проведення оглядових операцій.

Спільні маневри проходитимуть в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях і в північно-західній частині Чорного моря.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
29.04.2019