Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові з’явиться парк динозаврів

У Чернігові з'явиться парк динозаврів

Днями у Центральному парку культури та відпочинку почали обгороджувати парканом майданчик, де розташовані скульптури героїв дитячих казок та мультфільмів.

На цій ділянці планують створити сучасний парк динозаврів. Хочуть встигнути до Дня незалежності, повідомляє 0462.ua.

За словами начальника КП «ЦПКіВ» Володимира Хольченкова, організацією займається компанія, яка створила подібні парки у Києві, Дніпрі, Харкові та Вінниці. У Києві, на подібному об’єкті, представили більше ста динозаврів, як у натуральну величину, так і їх зменшені копії. Фігури прадавніх рептилій рухають головами, лапами, хвостами та навіть кліпають очима. Крім того, вони видають звуки та відкривають рота.

Чернігівський парк обіцяють наповтити, подібними до київських, роботизованими фігурами, які, до речі, виготовили у Китаї за ескізами українських братів-скульпторів Богдана, Дмитра та Тараса Пилипонюків.

У «ЦПКіВ» запевняють, що цей парк тимчасовий, а після його роботи галявина буде мати початковий вигляд.

Н ачальник «ЦПКіВ» Володимир хольченко зазначає,що зараз для Чернігівського парку вже збираються фігури і в найближчі дні вони мають їхати до Чернігова. Наразі вже огородили майданчик, встановили будиночки під касу та продаж сувенірів, а також вкладаються дерев’яні стежки, якими будуть ходити чернігівці та гості міста. Це все тимчасові конструкції, які потім легко збираються, а територія набуває початкового вигляду. Поки договір на три місяці.

З приводу вартості квитків, то наразі вона невідома, але обіцяють, що вона буде менша ніж у Києві (дітям до 12 років — 100 гривень, а дорослим — 150). В той же час для дітей, які мають певні соціальні пільги, вхід буде безкоштовним.

Фото — 0462. ua.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
18.08.2021

Залишити відповідь