Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові з’являться Сади Перемоги

У Чернігові з’являться Сади Перемоги

У Чернігові мають намір створити Сади Перемоги. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Анжеліка Кобелєва-Лискова.

«Перше відправлення приїхало в Чернігів до КП «Зеленбуд» Чернігівської міської ради. Ми дуже радіємо – все що ми змогли придбати і все, що нам подарували неймовірні люди з Чернівецької області пречудесно доїхало і сподобалось нашим чарівницям із «Зеленбуду». Тож Садам Перемоги бути», – йдеться в дописі.

У Чернігові з’являться Сади Перемоги У Чернігові з’являться Сади Перемоги

«На цей тиждень ми маєм ще приблизно 100 саджанців яблунь, пристосованих до наших північних умов, дуже потребуємо вашої фінансової підтримки, щоб зробити відправлення. Також готові закупити все інше, що написано на сторінці «Зеленбуду» і відправити в Чернігів. Також, підтримуючи ініціативу САДИ ПЕРЕМОГИ, шукаємо меценатів, підприємців, благодійників, що готові підтримати фінансово Чернігів, або інші міста і проінвестувати в землеробство – ваші інвестиції підуть на підтримку землеробів, що продовжують вирощувати саджанці плодових і декоративних рослин в Сокирянському районі. Повірте, наші українці не зневірені, а сильно впевнені у нашій перемозі і що заквітне Україна – кожний клаптик вже спаханий і закладений посадковим матеріалом. Ми розуміємо, що є багато інших потреб, важливіших за рослини, але так хочеться, щоб наше місто-герой Чернігів, не втратило свого обличчя, щоб наш крутенний «Зеленбуд» радів від результатів своєї праці, а містяни від задоволення красенем Черніговом. Саме тому починаємо збір коштів на озеленення Чернігова», – зазначає Анжеліка Кобелєва-Лискова.

Картка для донатів 5375411500915736, кожна гривня, це золото для нашої землі💛💙

Детальніше про проект Сади Перемоги – https://sadyperemohy.org

29.04.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин