Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові зведуть урбан-парк: під його будівництво виділили 4,5 гектари землі

У Чернігові зведуть урбан-парк: під його будівництво виділили 4,5 гектари землі

2023-го року на перетині вулиць Савчука та 1-ої Кордівки з`явиться урбан-парк – під його будівництво виділили 4,5 гектари землі.

За надання дозволу на розробку проекту землеустрою 27 січня проголосувало 30 депутатів міської ради.

Депутат від «Рідного дому» Андрій Дериземля наполягав: йдеться про 70-80 мільйонів гривень. Гроші надійдуть з державного бюджету, якщо Чернігів встигне подати заявку до Офісу Президента. Проєкт спортивного комплексу для тих, хто обожнює активний відпочинок, уже замовило управління ЖКГ. Розташування визначили спільно.

Як запевнив секретар мерії Олександр Ломако, урбан-парк не стане на заваді реконструкції центрального парку культури і відпочинку. Навпаки, має посилити концепцію.

В урбан-парку буде низка локацій просто неба для різного роду активностей та занять спортом. Вхід зроблять безкоштовним цілодобово.

«На території будуть зібрані всі майданчики для вуличних культур – брейк-данс, паркур, скейт і bmx-парк, воркаут, для баскетболу та вуличних видів футболу, танців, з доріжками для бігу та столами для тенісу»,– уточнила депутатка Чернігівської міської ради від «Слуги народу» Олена Стрілець.

Фото – проэкт майбутнього парку.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
27.01.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь