Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові знову можуть підвищити тарифи на проїзд в громадському транспорті

У Чернігові знову можуть підвищити тарифи на проїзд в громадському транспорті

У Чернігові цьогоріч може зрости вартість проїзду у громадському транспорті. Пов'язане це з тим, що з 1 січня в Україні майже на 100% підвищилася вартість метану. Наразі вона складає 48-50 за метр кубічний.

Про це повідомив заступник міського голови Віктор Геращенко на розширеній нараді у міськраді сьогодні, 4 січня.

З його слів, ще 30 грудня була заява перевізників щодо перегляду тарифів в 2022 році.

«У Чернігові близько 160 автобусів працює на метані, а в області залишилася лише одна заправочна станція. В зв'язку з цим в новорічні свята випуск автобусів на маршрути складав 40-60% від запланованого», — повідомив Геращенко.

Він додав, що у січні чернігівці відчуватимуть певні незручності з громадським транспортом — його стане менше на маршрутах, а час очікування збільшиться, адже нині перевізники працюють на переобладнання автобусів на пропан та бензин.

Сьогодні, сказав Геращенко, у Чернігові на маршрутах працюють 139 автобусів та 32 тролейбуси.

Водночас, міський голова Владислав Атрошенко, коментуючи ситуацію з підвищенням цін на метан, сказав, що повністю розділяє позицію перевізників, адже їздити собі в збиток вони не можуть.

«Ми будемо моніторити ситуацію по країні, якщо по інших містах йдуть на підняття тарифу, то ми теж на це пійдемо. Адже це всеукраїнська проблема. Ми не будемо перші», — зазначив Атрошенко.

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
04.01.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь