Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові змінили кілька автобусних маршрутів

У Чернігові змінили кілька автобусних маршрутів

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 лютого, 4 березня затвердив виконком міської ради.

Причини внесення змін наступні:

1. У 2018 році перевізник відмовився обслуговувати автобусний маршрут  № 14 «Залізничний вокзал – Яцево». Неодноразово оголошувались конкурси з перевезення пасажирів на цьому маршруті, проте жоден претендент не подав документи. З метою компенсації його відсутності було змінено автобусний маршрут № 1 «вул. Захисників України – Дачі (Ст. Білоус)» – скеровано шлях проходження через вул. Полуботка на кінцеву зупинку «Епіцентр». Така зміна показала свою ефективність та отримала позитивні відгуки пасажирів. Тому визнано доцільним виключити з Мережі автобусний маршрут № 14 з одночасною зміною маршруту № 1.

2. У 2019 році без обслуговування залишилися автобусні маршрути № 2  «Дитячий світ – Дачі (Рівнопілля)» та № 22 «Вул. Захисників України – Дачі (Рівнопілля)» з причини відмови перевізників від договорів. Багаторазові оголошення конкурсів з перевезення пасажирів на вказаних маршрутах результатів не дали, оскільки жоден претендент документи не подав.

З метою безперебійного забезпечення перевезення пасажирів до дачних масивів було створено скорочений маршрут № 22-с  «ЗАЗ – Дачі (Рівнопілля)». Таким чином, бажаючі дістатись до дачних масивів поблизу Рівнопілля з усіх куточків міста добираються на кінцеву зупинку «ЗАЗ» за допомогою розгалуженої мережі громадського транспорту. Маршрути ж № 2 та № 22 виключаються з мережі, враховуючи наявність альтернативи.

3. У зв’язку з активним відвідуванням мешканцями міста пляжу «Золотий берег» автобусний маршрут № 15 «Забарівка – вул. Савчука» здійснює перевезення пасажирів до цієї зони відпочинку. Потрібно внести зміни у назву цього маршруту.

4. Восени 2020 року, під час реконструкції вул. І. Мазепи, автобусні маршрути № 36-с «КСК – Дачі (Жавинка)» та № 47 «Хімволокно – Дачі (Якубівка)» були тимчасово продовжені до залізничного вокзалу, що викликало безліч позитивних відгуків від пасажирів. За численними проханнями мешканців рекомендовано залишити такий шлях проходження на постійній основі. У зв’язку з цим прибрати букву «с», що означає «скорочений», з номера № 36-с.

5. Враховуючи численні звернення мешканців вул. Старобілоуська та вул. Радченка, доцільно продовжити автобусний маршрут № 43 «Залізничний вокзал – Олександрівка» до вул. Старобілоуської та перейменувати його.

6. Після відмови перевізників від обслуговування автобусних маршрутів № 24-а «Залізничний вокзал – вул. Захисників України (через Півці)» та № 9 «Лікеро-горілчаний завод – Дачі (Жавинка)» неодноразово оголошувався конкурс з перевезення пасажирів на них, проте жоден претендент не подав документи. Обидва маршрути дублюються іншими міськими маршрутами.

Тож до мережі міських автобусних маршрутів загального користування в місті Чернігові внесені такі правки:

 Номер

 маршруту
 Назва автобусного маршруту

До змін
Після змін
До змін
Після змін

1
 1
«вул. Захисників України – Дачі (Ст. Білоус)»
 «Епіцентр – Дачі (Ст. Білоус)»

15
 15
«Забарівка – вул. Савчука»
 «Забарівка – пляж «Золотий берег»»

36-с
 36
«КСК – Дачі (Жавинка)»
 «Залізничний вокзал – Дачі (Жавинка)»

43
 43
«Залізничний вокзал – Олександрівка»
 «Олександрівка – вул. Старобілоуська»

47
 47
«Хімволокно – Дачі (Якубівка)»
 «Залізничний вокзал – Дачі (Якубівка)»

2

 «Дитячий світ – Дачі (Рівнопілля)»
виключено

14

 «Залізничний вокзал – Яцево»
виключено

22

 «Вул. Захисників України – Дачі (Рівнопілля)»
виключено

24-а

 «Залізничний вокзал – вул. Захисників України

(через Півці)»
виключено

9

 «Лікеро-горілчаний завод – Дачі (Жавинка)»
виключено

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

04.03.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова