Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові зменшили кількість центрів масової вакцинації

У Чернігові зменшили кількість центрів масової вакцинації

У Чернігові, починаючи з понеділка, 2 серпня, працюють лише чотири центри масової вакцинації. На вихідних до них приєднається ще один — у будівлі Деснянської райради, що на П'яти Кутах.

Про це на розширеній нараді у міськраді повідомив генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар.

За його словами, у всіх цих центрах використовуватимуть вакцину Moderna.

Pfizer щепитимуть лише у ТРЦ «ЦУМ» тільки тим, хто вакцінується вдруге. Також у будівлі Деснянської райради відкриють два пункти: в одному використовуватимуть CoronaVac для другої дози, в іншому — Moderna.

Загалом, протягом тижня у Чернігові щепилися 50 173. З них першою дозою — 34 072, решта 16 101 повністю закінчили вакцинацію (тобто отримали дві дози, – ред).

Також Кухар додав, що з цієї кількості містян лише 8 810 отримали щеплення в пунках масової вакцинації в поліклініках. Мобільні бригади обслужили 21 038 людей, а в центрах масової вакцинації в громадських місцях щеплення зробили 20 325 людям.

«Ми знаходимось на 5-6 місці по країні в цілому. Не дуже високі показники. Ситуація не досить однозначна», — прокоментував Кухар.

Як стало відомо журналістам Суспільного, на цьому тижні тимчасові центри масової вакцинації працюватимуь в двох ТРЦ — «ЦУМ», «Голлівуд», а також в двох школах — № 21 та 24.

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.08.2021

Залишити відповідь