Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові зменшується кількість «ковідних» ліжок

У Чернігові зменшується кількість «ковідних» ліжок

У Чернігові спостерігається стійка тенденція до зменшення кількості хворих, які перебувають на ліжку.

Про це повідомила заступниця начальника управління охорони здоров’я міської ради Ольга Малець на щотижневій розширеній нараді в міській раді сьогодні, 5 січня.

За її словами, щодня, починаючи з 30 грудня, у цих відділеннях міських лікарень вже менше 200 хворих на COVID-19. Станом на 4 січня – 186 таких пацієнтів перебувають у стаціонарі, тобто завантаженість ліжок по місту складає 43,2% (по Чернігівській області – 36%).

Середньодобова кількість хворих, які отримують кисневу підтримку – стабільна. Станом на вчора її отримували 83 хворих, на апаратах ШВЛ знаходяться 4 пацієнти.

За останній тиждень кількість ліжок, забезпечених підключенням до кисню – не збільшилась, але над цим питанням управління охорони здоров’я міської ради постійно працює. Наразі таких ліжок у закладах охорони здоров’я міста 264, що складає 61,4% від загальної кількості ліжок для госпіталізації хворих на COVID-19.

Ольга Малець також додала, що по місту показник завантаженості ліжок — непоганий.

Загалом по Україні йде зменшення показника завантаженості ліжкового фонду. Разом з тим, треба ще протягом двох тижнів після свят подивитися на загальну епідемічну ситуацію, адже це буде більш показовим, вважає вона.

Фото — з мережі.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
05.01.2021