Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові зменшилась навантаженість «ковідних» ліжок

У Чернігові зменшилась навантаженість «ковідних» ліжок

Показники захворюваності в Чернігові зараз вкладаються у граничні межі помаранчевої зони. Подальше дотримання всіма чернігівцями простих заходів безпеки – миття рук, носіння масок, уникання скупчень без необхідності – дасть шанс місту не потрапити до важчої, червоної зони.

Про це повідомила заступниця начальника міського управління охорони здоров’я Ольга Малець на щотижневій нараді у міськраді 26 січня.

За її словами, у порівнянні рівня захворюваності в різних областях України Чернігівська область на минулому тижні була 13-ю, а зараз на 16-й позиції. Місто Чернігів: індикаторний показник за 14 днів перевищує значення по області, але нижчий ніж середній у межах України.

Завантаженість «ковідних» лікарняних ліжок по Чернігову – 160 з 430 наявних (39,6% і незначні коливання навколо цього показника). Тут враховані підозри та підтверджені ковіди, а окремо тільки підтверджені випадки складають 25,3%.

За період з 7 січня навантаженість на ліжка зменшилася на 11%, а деякі інші індикаторні показники – майже у два з половиною рази.

На кисневій підтримці перебуває 82-84 особи, на ШВЛ – 3. І ця кількість потребуючих такого лікування залишається на приблизно однаковому рівні вже близько трьох тижнів.

Фото ілюстративне.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
26.01.2021