Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові здорожчали м’ясні продукти, крупи та олія

У Чернігові здорожчали м’ясні продукти, крупи та олія

«Червона» зона карантину дається взнаки – ціни на Центральному ринку Чернігова повзуть угору.

Станом на 2 листопада істотно подорожчали деякі крупи, олія та більшість м’ясних продуктів. Як розповідають продавці, на гривню більше слід викласти за кіло гречки. Ціни на молочні вироби ще тримаються.

За словами підприємниці Валентини Стельмах, останніми днями більш вартісною стала продукція м’ясокомбінатів.

«Отримала сосиски з Броварів. Всі подорожчали на 3-4 гривні. Працюю також із Харковом. Але все дорожчає», – заявила жінка.

За тепличні продукти теж доведеться платити більше. Звичайні огірки коштують не менше 60 гривень за кілограм, помідори – близько 30. Причину назвала підприємниця Тетяна Сенько.

«Огірки – наші місцеві. Опалення і дрова дуже дорогі. Ціни на газ – узагалі космос. А парники і теплиці треба протоплювати, хоч вони і в Херсоні. У них були заморозки. Тому ціна зросла», – пояснила вона.

Натомість екзотичні фрукти коштують, як і раніше. Наприклад, кілограм мандаринів обійдеться у 45 гривень. Ціна тримається тому, що не змінюється курс національної валюти.

Продавці на Центральному ринку відзначили: покупців останнім часом стало менше. Вони пов’язують це з поширенням COVID-19 у Чернігові та посиленням карантину.

Нагадаємо, з 30 жовтня Чернігів опинився у «червоній» зоні.

Джерело – ТРА «Новий Чернігів»

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.11.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь