Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові збудують штрафмайданчик для евакуйованих авто

У Чернігові збудують штрафмайданчик для евакуйованих авто

На чернігівській вулиці Дрозда хочуть за бюджетні кошти збудувати штрафмайданчик для вилучених та евакуйованих автомобілів.

Про це сьогодні, 8 червня, під час розширеної наради у міській раді повідомив мер Чернігова Владислав Атрошенко.

За його словами, є усне звернення Національної поліції з цього приводу. З офіційним правоохоронці поки не зверталися.

«Технічні вимоги – приблизно 1 гектар і 20 соток. Це треба забезпечити терміново. І відповідно виділити кошти потрібно для організації цього майданчика. Це повинно бути покриття для нього, огородження, технічне наповнення, якась там мала архітектурна форма для охоронця. Місце – на вулиці Дрозда», – пояснив Атрошенко.

Як зазначив очільник міста, питання будівництва штрафмайданчика винесуть на червневу сесію міської ради. Йдеться про те, аби збудувати його коштом громади Чернігова і передати на баланс Національної поліції.

Яку суму мають виділити, наразі невідомо. Пропозицію облаштувати заклад на території міського КП «АТП-2528» Атрошенко рішуче відкинув: підприємства заважатимуть одне одному.

Також міський голова анонсував плани перенести Кінологічний центр Національної поліції в області з вулиці Пушкіна на нову локацію по Дрозда. Щоправда, лише після того, як держава гарантуватиме співфінансування будівництва у Чернігові Палацу спорту. Власне через цей проект собачому розпліднику і пропонують переїздити.

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
11.06.2021