Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові збираються реконструювати «Дитячий світ»

У Чернігові збираються реконструювати «Дитячий світ»

Бізнес-структура родини Атрошенка отримала дозвіл на проведення реконструкції власного торгового комплексу. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Члени виконкому більшістю голосів (сам Владислав Атрошенко з огляду на конфлікт інтересів не голосував) надали ТОВ «НТ-Грандвіс» містобудівні умови та обмеження для реконструкції торгового комплексу.

Адреса комплексу – проспект Миру, 30. За цією адресою знаходиться ТЦ «Дитячий світ».

Дозвіл був виданий ще у травні 2020 року, проте тепер у пояснювальній записці вказано, що потрібно внести зміни у зв’язку з придбанням компанією двох земельних ділянок для об’єкта реконструкції.

Документом передбачена надбудова та прибудова за рахунок власних нежитлових приміщень для розміщення тут багатофункціонального торгово-розважального комплексу з адміністративними приміщеннями.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ТОВ «НТ-Грандвіс» засноване у 1998 році. Його кінцевим бенефіціаром досі у реєстрі значиться Анатолій Атрошенко – покійний нині батько міського голови Чернігова.

Засновник «НТ-Грандвіс» – київське ТОВ «Ріал», де засновниками і кінцевими бенефіціарами, згідно Реєстру юридичних осіб, є Владислав та Анатолій Атрошенко.

Джерело — 0462.ua

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
20.11.2020