Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові затвердили правила зміни фасадів багатоквартирних будинків

У Чернігові затвердили правила зміни фасадів багатоквартирних будинків

У Чернігові затвердили Правила зміни фасадів багатоквартирних будинків та встановлення на таких фасадах зовнішнього інженерного обладнання у м.Чернігові.

Відповідне рішення ухвалив виконком Чернігівської міськради на засіданні 5 листопада.

Затверджені Правила регламентують вимоги щодо зовнішнього утеплення фасадів багатоповерхівок існуючого житлового фонду на території міста та/або встановлення на таких фасадах зовнішнього інженерного обладнання, що здійснюється власниками, співвласниками, балансоутримувачами, ОСББ, управителями багатоквартирних будинків.

Відтепер той, хто бажає змінити фасад багатоквартирного будинку, повинен отримати погодження на виконання зазначених робіт, замовити розроблення паспорта опорядження фасаду, надати управлінню архітектури та містобудування міськради ряд необхідних документів.

Протягом десяти робочих днів з дня надходження заяви та інших документів погоджується зміна фасаду або надається аргументована відмова. Після виконання зміни фасаду заявник письмово повідомляє Управління про закінчення робіт та надає фотофіксацію зміни фасаду багатоквартирного будинку.

Ті особи, які провели зміну фасаду багатоквартирного будинку з порушенням цих Правил, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Фото — з мережі.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
06.11.2020