Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

У Чернігові затримали військовослужбовця, який збував автомати, гранати та боєприпаси

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернігівської області.

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції та Управління СБУ в Чернігівській області, за силової підтримки спецпідрозділу КОРД, під процесуальним керівництвом Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони центрального регіону припинили діяльність каналу незаконної торгівлі зброєю та боєприпасів.

Правоохоронці встановили, що 28-річний чернігівець, військовослужбовець, що перебував в СЗЧ (самовільне залишення частини), налагодив канал незаконної торгівлі зброєю та боєприпасами. Зловмисник під час служби мав доступ до зброї та боєприпасів, вивіз їх із зони бойових дій, потім став активно підшукував покупців. Реалізацію здійснював безпосередньо під час особистих зустрічей з покупцями.

Поліцейські задокументували кілька фактів незаконного збуту трьох автоматів АК, 2 ручних гранат та понад 400 набоїв до стрілецької зброї різного калібру, чим припинили діяльність злочинної схеми та запобігли неконтрольованому поширенню зброї.

Під час чергової спроби продажу автоматичної зброї та боєприпасів поліцейські затримали фігуранта в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Під час санкціонованого обшуку також виявлено та вилучено ще близько 1000 набоїв.

Наразі слідчий поліції під процесуальним керівництвом прокуратури повідомив затриманому про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Як повідомляв MYNIZHYN, на Прилуччині затримали двох місцевих мешканців, які налагодили збут ручних гранат на території регіону. Їм загрожує до 7 років позбавлення волі.

Джерело: mynizhyn.com
2026-03-02 16:08:24

Будівельні матеріали м.Ніжин

Композитна сітка – майбутнє армування бетону
Екструдований пінополістирол. Що варто знати?
Альта-Профиль — якісний сайдинг для довговічного фасаду
Клея для плитки: класифікація та сфера застосування
Будівельні матеріали м.Ніжин “Мегабуд”
Як обрати профіль для гіпсокартону?
Як вибрати ідеальний генератор для вашого дому: Основні поради
Таємниці монтажної піни: Що варто знати перед використанням
Сітка рабиця: Чому це оптимальний вибір для огороджень
Покрівельні рішення нового покоління: Чому варто обрати Єврорубероид Світондейл
Що таке базальтова вата?
Водостічні системи Rainway, це ідеальне рішення. Особливості та переваги
Чому варто обрати шифер IFCEM HТ: Переваги волокнистоцементних листів
Характеристики OSB плит: Все що потрібно знати для успішного будівництва
Що таке газоблок Стоунлайт? Технічні характеристики та де купити.
Як обрати найкращий пінопласт для утеплення стін: порівняння марок та щільності
Як правильно вибрати цемент для будівельних робіт?
Гіпсокартон Кнауф: Чому це вибір професіоналів у будівництві
Back to top button