Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові затримали молдованина, що оформлював незаконні кредити

  • У Чернігові затримали молдованина, що оформлював незаконні кредити
  • У Чернігові затримали молдованина, що оформлював незаконні кредити
  • У Чернігові затримали молдованина, що оформлював незаконні кредити

Учора поліцейські відділу міграційної поліції в Чернігівській області склали адміністративний протокол на громадянина Молдови за порушення правил перебування в Україні.

– Поліцейські відділу міграційної поліції ГУНП в Чернігівській області контролюють дотримання іноземцями чинного законодавства та правил перебування на території України. Особливу увагу поліцейські звертають на іноземців, які на території України скоїли кримінальні правопорушення.

Поліція встановила, що громадянин Молдови,  незаконно перебуваючи на території України, у місті Чернігові та області вчиняв шахрайські дії: під приводом працевлаштування оформляв кредити на клієнтів. Поліцейські повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за ознаками частини 3 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), – говорить начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Чернігівській області Антон Милосердов.

27 квітня поліцейські відділу міграційної поліції в Чернігівській області доставили громадянина Молдови до Управління державної міграційної служби України в Чернігівській області. На чоловіка поліція склала адміністративний протокол за статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення  (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні), що тягне за собою накладення штрафу.

В подальшому буде вирішуватись питання щодо видворення громадянина Молдови за межі України із забороною в’їзду строком до 5 років.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

 поліції Чернігівської області

28.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова