Україна і світ

У Чернігові затримали депутата міськради та керівника “Чернігівбудінвест” під час отримання 25 тис. дол. хабара

Вони вимагали 50 тис. доларів США від підприємця за підписання договору про виділення в суборенду земельної ділянки

Джерело: 112.ua

  • У Чернігові затримали депутата міськради та керівника "Чернігівбудінвест" під час отримання 25 тис. дол. хабара

  • У Чернігові затримали депутата міськради та керівника "Чернігівбудінвест" під час отримання 25 тис. дол. хабара

У Чернігові затримали депутата Чернігівської міської ради – голову постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відноси, а також директора комунального підприємства “Чернігівбудінвест” час отримання 25 тис. доларів США неправомірної вигоди. Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

“Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводження Департаменту захисту економіки та процесуального керівництва військової прокуратури Центрального регіону  затримали депутата Чернігівської міської ради – голову постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відноси, а також директора комунального підприємства “Чернігівбудінвест”, – йдеться в повідомленні.

За даними слідства, директор комунального підприємства за попередньою змовою групою осіб з депутатом вимагали 50 тис. доларів США від підприємця за підписання договору про виділення в суборенду земельної ділянки для будівництва багатоквартирного житлового будинку на території міста Чернігова та подальше погодження необхідних дозвільних документів щодо вказаної земельної ділянки.

У разі ненадання коштів, підприємцю погрожували неприємностями зі Службою безпеки України. Під час отримання першої частини неправомірної вигоди у розмірі 25 тис. доларів осіб затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчі ДБР готують затриманим повідомлення про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою в особливо великому розмірі (ч. 4 ст. 368 ККУ). Також готується клопотання до суду про обрання особам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаних посад.

У разі доведення вини, затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 8 до 12 років.

Джерело: www.112.ua